Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Tomaszów Lubelski

Stacja dializ w Tomaszowie Lubelskim znajduje się na terenie Szpitala, w wolnostojącym budynku, w którym są również zlokalizowane oddziały: wewnętrzny II i reumatologiczny.
Tomaszów Lubelski jest miastem w województwie lubelskim oddalonym o 34 km od Zamościa i 126 km od Lublina. Liczba mieszkańców wynosi 22 tys. Atrakcyjne położenie geograficzne na pograniczu Roztocza i Grzędy Sokolskiej oraz walory zdrowotne i krajobrazowo-turystyczne tego regionu są doskonałą zachętą dla turystów i wczasowiczów.


Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializy gościnne i wakacyjne
 

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Stacja Dializ w Tomaszowie Lubelskim
Aleje Grunwaldzkie 1
22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 84/664 40 34
fax.84/664 38 52
Kierownik Stacji
dr Ewa Bober-Palak
Pielęgniarka Oddziałowa
Małgorzata Zielińska
tel. 784 694 299
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole
Szczegółowe informacje w tym zakresie zawiera klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest B|Braun Avitum Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl.

Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).