Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Świebodzin

Stacja dializ w Świebodzinie znajduje się w budynku szpitala, który należy do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Świebodzinie. Świebodzin jest miastem powiatowym leżącym na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii europejskich E 30 i E 65, co zapewnia dobrą dostępność komunikacyjną samochodową i kolejową. Niezwykle atrakcyjne położenie w centrum Ziemi Lubuskiej, wśród rozległych, niekończących się lasów, moren polodowcowych, czystych jezior i powietrza, sprowadza w te rejony rzesze turystów pragnących łowić ryby, uprawiać sporty wodne, zbierać grzyby, czy wreszcie zaszyć się w głębokiej ciszy. Bliskość granicy z Niemcami oraz międzynarodowe trasy przyciągają przedsiębiorców i handlowców. Nową atrakcją turystyczną miasta jest figura Chrystusa Króla, pomnik o wysokości 33 metrów.

Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializy gościnne i wakacyjne

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Stacja Dializ w Świebodzinie
ul. Młyńska 6
66-200 Świebodzin
tel. 68/382 06 50
fax.68/382 06 51
Kierownik Stacji
dr Zbigniew Telesiński
Pielęgniarka Oddziałowa
Joanna Rogowska
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole
Szczegółowe informacje w tym zakresie zawiera klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest B|Braun Avitum Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl.

Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).