Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Świebodzin

Stacja dializ w Świebodzinie znajduje się w budynku szpitala, który należy do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Świebodzinie. Świebodzin jest miastem powiatowym leżącym na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii europejskich E 30 i E 65, co zapewnia dobrą dostępność komunikacyjną samochodową i kolejową. Niezwykle atrakcyjne położenie w centrum Ziemi Lubuskiej, wśród rozległych, niekończących się lasów, moren polodowcowych, czystych jezior i powietrza, sprowadza w te rejony rzesze turystów pragnących łowić ryby, uprawiać sporty wodne, zbierać grzyby, czy wreszcie zaszyć się w głębokiej ciszy. Bliskość granicy z Niemcami oraz międzynarodowe trasy przyciągają przedsiębiorców i handlowców. Nową atrakcją turystyczną miasta jest figura Chrystusa Króla, pomnik o wysokości 33 metrów.

Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializy gościnne i wakacyjne

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Stacja Dializ w Świebodzinie
ul. Młyńska 6
66-200 Świebodzin
tel. 68/382 06 50
fax.68/382 06 51
Kierownik Stacji
dr Zbigniew Telesiński
Pielęgniarka Oddziałowa
Joanna Rogowska
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole