Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Poznań

Stacja dializ w Poznaniu zlokalizowana jest w nowowybudowanym budynku przy Szpitalu MSWiA i jest połączona bezpośrednio ze szpitalem za pomocą łącznika. Poznań jest jednym z najstarszych i największych polskich miast, położony w dolinie rzeki Warty. Stolica Wielkopolski i województwa wielkopolskiego. W obrębie miasta znajduje się duży węzeł drogowy (krzyżują się autostrada A2 i drogi krajowe 5, 11 i 92) i kolejowy oraz międzynarodowy port lotniczy Ławica. Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, akademickim, naukowym i kulturalnym. Corocznie odbywają się tu największe w Polsce Międzynarodowe Targi Poznańskie. W mieście wytyczony jest szlak turystyczny Trakt Królewsko-Cesarski wiodący przez miejsca w związane z osobami władców – królów i cesarzy, z którym jest Poznań związany. Trasa Traktu Królewsko-Cesarskiego poprowadzono by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju miasta na przestrzeni wieków. Znajdują się na nim perły architektury budowlanej.

Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializa otrzewnowa
Dializy gościnne i wakacyjne

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Stacja Dializ w Poznaniu
ul. Dojazd 34
60-631 Poznań
tel. 61/846 45 67
fax.61/846 46 86
Kierownik Stacji
dr Lucyna Kościańska
Pielęgniarka Oddziałowa
Beata Bogucka
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole
Szczegółowe informacje w tym zakresie zawiera klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest B|Braun Avitum Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl.

Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).