Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Poznań

Stacja dializ w Poznaniu zlokalizowana jest w nowowybudowanym budynku przy Szpitalu MSWiA i jest połączona bezpośrednio ze szpitalem za pomocą łącznika. Poznań jest jednym z najstarszych i największych polskich miast, położony w dolinie rzeki Warty. Stolica Wielkopolski i województwa wielkopolskiego. W obrębie miasta znajduje się duży węzeł drogowy (krzyżują się autostrada A2 i drogi krajowe 5, 11 i 92) i kolejowy oraz międzynarodowy port lotniczy Ławica. Miasto jest dużym ośrodkiem gospodarczym, akademickim, naukowym i kulturalnym. Corocznie odbywają się tu największe w Polsce Międzynarodowe Targi Poznańskie. W mieście wytyczony jest szlak turystyczny Trakt Królewsko-Cesarski wiodący przez miejsca w związane z osobami władców – królów i cesarzy, z którym jest Poznań związany. Trasa Traktu Królewsko-Cesarskiego poprowadzono by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju miasta na przestrzeni wieków. Znajdują się na nim perły architektury budowlanej.

Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializa otrzewnowa
Dializy gościnne i wakacyjne

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Stacja Dializ w Poznaniu
ul. Dojazd 34
60-631 Poznań
tel. 61/846 45 67
fax.61/846 46 86
Kierownik Stacji
dr Lucyna Kościańska
Pielęgniarka Oddziałowa
Beata Bogucka
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole