Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Stacja dializ - Elbląg

Stacja dializ mieści się w wolnostojącym budynku, w którym znajduje się również oddział wewnętrzny z nadzorem kardiologicznym oraz poradnia nefrologiczna. Od roku 2000 stacja była rozbudowywana przez spółkę lekarsko - pielęgniarską NZOZ „El-Vita”. W marcu 2008 roku udziałowcy NZOZ „El Vita” zdecydowali o przyłączeniu się do firmy B.Braun Avitum Poland. Elbląg jest położony w województwie warmińsko-mazurskim, u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Jedno z najstarszych miast w Polsce, założone na początku XIII wieku. Posiada wiele cennych zabytków architektury budowlanej z okresu średniowiecza.

 

Zakres świadczeń medycznych:
Hemodializa
Dializa otrzewnowa
Poradnia nefrologiczna
Oddział wewnętrzny z pododdziałem nefrologii
Dializy gościnne i wakacyjne

 

KONTAKT

B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Szpital El-Vita:
- stacja dializ
- poradnia nefrologiczna
- oddział chorób wewnętrznych z pododdziałem nefrologii
- izba przyjęć
ul. Związku Jaszczurczego 22
82-300 Elbląg
tel. 55/233 55 01
stacja dializ - nr wew. 255, 266,277
oddziałowa oddz.wewnętrzny – nr wew.233
fax.55/233 70 31
Kierownik Stacji
dr Adam Majewski
tel. 698 417 793
Pielęgniarka Oddziałowa - stacja dializ
Lidia Bera
tel. 698 417 786
Pielęgniarka Oddziałowa - oddział chorób wewnętrznych z pododdziałem nefrologii
Teresa Frankiewicz
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie wysłania wiadomości.

Wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Zamknij
Kontakt ze stacją dializ:
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Podaj poprawny adres e-mail
Wpisz temat wiadomości
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz pole
Szczegółowe informacje w tym zakresie zawiera klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest B|Braun Avitum Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl.

Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).