Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland

Dializy gościnne i wakacyjne

Ilość i umiejscowienie stacji dializ w Polsce umożliwia Pacjentom, którzy wyjeżdżają poza miejsce swojego stałego zamieszkania, kontynuację leczenia i poddanie się dializom w każdym rejonie Polski.
Firma BBraun Avitum posiada również stacje dializ w atrakcyjnych pod względem turystycznym miejscowościach.
Jeżeli w trakcie swoich wakacyjnych podróży planujecie Państwo pobyt w miejscowościach, w których znajdują się nasze stacje dializ to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Kierownikiem stacji dializ lub Koordynatorem dializ wakacyjnych  oraz wysłanie e-maila do Pielęgniarki Oddziałowej wybranej stacji dializ – adresy emailowe w zakładce Wybierz adresata.

 

Koordynator dializ wakacyjnych:

 

Magdalena Sperling

 

e-mail: magdalena.sperling@bbraun.com

Dane pacjenta
Wpisz swoje imię i nazwisko
Wpisz swoją datę urodzenia
Wpisz miasto
Wpisz ulicę
Wpisz telefon/e-mail
Macierzysta stacja dializ
Wpisz miasto
Wpisz ulicę
Wpisz e-mail
Stan wirusologiczny
Wybierz adresata
Zaznacz adresata
Do formularza prosimy dołączyć aktualną kartę wypisową wystawioną przez macierzystą stacje dializ.
Zaznacz pole
Szczegółowe informacje w tym zakresie zawiera klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest B|Braun Avitum Poland Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Sienkiewicza 3, 64-300 Nowy Tomyśl.

Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).