Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland
Lista aktualności

Aktualności

2011-08-05
Jubileuszowe V spotkanie pacjentów z regionu łódzkiego
W niedzielę 31 lipca 2011 roku firma BBraun Avitum Poland zorganizowała dla swoich pacjentów, już po raz piąty, piknik na terenie leśniczówki w Lesie Łagiewnickim w Łodzi. Pacjenci leczeni w stacjach dializ w Łodzi, Zgierzu i Kutnie przybyli na spotkanie, jak co roku, bardzo licznie i wielu ze swoimi rodzinami. Padł kolejny rekord frekwencji, ponieważ zanotowaliśmy blisko 300 uczestników.
 „Większość z nas bardzo się cieszy, że mamy także możliwość spotkania się poza salą i stacją dializ. Wspólna zabawa to dla nas czas relaksu, zapomnienia o chorobie i troskach codziennego życia. Wielu z nas często wspomina dotychczasowe spotkania a już dzisiaj myślą o następnym w 2012 roku” – powiedział Pan Jarosław Wilczek ze Zgierskiego Stowarzyszenia Dializowanych.
Dobry humor i zapał do tańców, zabaw i konkursów towarzyszył wszystkim uczestnikom a kuchnia polowa serwowała smaczne posiłki
W spotkaniu brali również udział przedstawiciele personelu medycznego z naszych stacji dializ oraz administracji firmy BBraun Avitum Poland. Bawili się także z nami pracownicy firmy transportowej, którzy codziennie przewożą pacjentów na dializy. Sanitariusze z tej firmy zorganizowali sobie szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej, w którym mogli brać udział wszyscy zainteresowani tym tematem.
Wielu pacjentów dziękowało organizatorom za spotkanie, mając nadzieję, że podobna impreza odbędzie się w przyszłym 2012 roku.