Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland
Lista aktualności

GOLUB-DOBRZYŃ - wspólne spotkanie pacjentów i personelu medycznego

2012-07-13
GOLUB-DOBRZYŃ - wspólne spotkanie pacjentów i personelu medycznego
W niedzielę 1 lipca br. odbyło się pierwsze spotkanie pacjentów i personelu medycznego ze stacji dializ w Golubiu-Dobrzyniu. Zorganizowano zostało w ośrodku rekreacyjnym w miejscowości Mokry Las, na terenie szkółki leśnej „Przeszkoda", należącej do Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń. W trakcie spotkania pracownicy Nadleśnictwa - gospodarze terenu, zaznajomili pacjentów z produkcją szkółkarską i gospodarką leśną.
Wesoła, rodzinna atmosfera podczas pikniku towarzyszyła wszystkim uczestnikom spotkania. Zorganizowano liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Podczas spotkania grał zespół muzyczny „Antrakt" a chętnych do tańców oraz wspólnych śpiewów i zabaw nie brakowało. Organizatorzy serwowali również posiłki dla pacjentów, przygotowane zgodnie z zasadami dietetyki.
Wszystkim pacjentom bardzo spodobał się pomysł zorganizowania takiego spotkania i mają nadzieję, że w następnym roku zostanie zorganizowana podobna impreza.