Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland
Lista aktualności

Aktualności

2011-11-28
BBraun Avitum Poland prezentuje w Katowicach produkty do wykonywania zabiegów dializacyjnych.

Program naukowy 11 Katowickiego Seminarium „Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym”, które odbyło się w dniach 24-26 listopada 2011 r. oraz udział w nim znakomitych wykładowców spowodował, iż spotykało się w Katowicach bardzo wielu lekarzy nefrologów z całej Polski. Jest to więc miejsce, gdzie firmy produkujące sprzęt medyczny przedstawiają swoje produkty najbardziej zainteresowanym klientom.

Dział handlowy firmy BBraun Avitum Poland zaprezentował na stoisku firmowym model najnowszego aparatu do dializ Dialog+ Adimea oraz kompleksową ofertę produktów do wykonywania zabiegów dializacyjnych. Pracownicy działu handlowego udzielali szczegółowych informacji o oferowanych produktach gościom odwiedzającym nasze stoisko. Wiele przeprowadzonych z klientami rozmów będzie kontynuowanych w kolejnych spotkaniach handlowych.