Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland
Lista aktualności

BBraun Avitum Poland partnerem XII Krakowskich Dni Dializoterapii
w dniach 8-10 września 2016

2016-09-13
Po raz kolejny lekarze i pielęgniarki leczący pacjentów dializoterapią spotkali się w Krakowie. Co dwa lata organizowane są Krakowskie Dni Dializoterapii.

W dwudniowych obradach uczestniczyli również przedstawiciele personelu medycznego naszej firmy. Naczelna Pielęgniarka – Marzena Krupińska wraz z zespołem Koleżanek prowadziła dla pielęgniarek dializacyjnych warsztaty na temat opieki nad dostępem naczyniowym do dializy w postaci cewnika centralnego. Zainteresowanie uczestników było bardzo duże, o czym świadczyło audytorium zgromadzone w sali wykładowej i dyskusje wśród pielęgniarek po zakończeniu warsztatów.

W kolejnym dniu obrad przewodniczącym sesji: „Pacjent zakażony HBC, HCV w stacji dializ” był dr Ryszrd Trafny – Dyrektor Medyczny BBraun Avitum Poland. Współprzewodniczącymi i wykładowcami podczas sesji byli: prof. Alicja Grzegorzewska i dr Waldemar Ślizień oraz prof. Jacek Różański i dr Leszek Niepolski – kierownik stacji dializ BBraun Avitum w Nowym Tomyślu.