Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

B. Braun Avitum
Poland
Lista aktualności

Badanie Zadowolenia Pacjenta 2015

2016-01-20

W kolejnej X edycji badania ankietowego, które zostało przeprowadzone w końcu 2015 roku nasi pacjenci ocenili jakość i warunki leczenia w stacjach dializ. Na pytania odpowiadali zarówno pacjenci leczeni hemodializami, jak i metodą dializ otrzewnowych.

Bardzo wysoka zwrotność ankiet ( ponad 95%) świadczy o potrzebie informowania przez pacjentów firmy Braun Avitum o plusach i minusach naszej działalności. Cieszą nas bardzo pozytywne i wysokie oceny dotyczące pracy personelu medycznego, jego fachowości, umiejętności komunikacji z pacjentami oraz czystości i przestrzegania zasad higieny w naszych stacjach. Oczywiście są również minusy, które nie wpływają na proces leczenia, ale są pewną uciążliwością dla pacjentów np.: organizacja transportu. Przedstawione opinie i bardzo wysoki poziom zadowolenia ze stacji dializ, w których są leczeni nasi pacjenci motywują cały zespół pracowników do dalszego doskonalenia naszej pracy. Pacjenci zostaną poinformowani przez kierownictwo każdej stacji o wynikach podsumowania ankiet i sposobie poprawy spraw, które nie są przez nich jeszcze bardzo dobrze oceniane.

Badanie Zadowolenia Pacjenta 2015
pdf